Hakkımızda

1975 yılında, dünya standartlarında, kaliteli ve modern yapılar inşa etme misyonuyla kurulan Ekcan Şirketler Grubu sigorta faaliyetlerine Ekcan Sigorta ile 1996 yılında Kocaeli’nde başlamıştır. Ekcan Sigorta,  acentesi olduğu Axa Sigorta, Ak Sigorta, Allianz Sigorta, Ergo Sigorta, Mapfre Sigorta, Groupama ve Aviva Emeklilik’in  ürün ve hizmetlerinin satışını gerçekleştirmektedir.

Kocaeli bölgesinde müşterilerine birbirinden çeşitli sigorta hizmetleri sunan Ekcan Sigorta müşterilerine sunduğu farklı sigorta şirketlerinin teklifleri ile müşteriye geniş bir seçme şansı tanımaktadır.

Başarımızın ve müşterilerimize sunduğumuz cazip teklifler arkasındaki en önemli unsurlar; "uzmanlık", "süreklilik", "tutarlılık", "titizlik" ve "size özel çözümler" dir. Bütün bu değerlerin, size sunduğumuz hizmetlerin her aşamasında sağlanması hususuna dikkat ederek çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. 

Vizyonumuz

Teknolojik altyapımız, profesyonel ekibimiz ile hizmet anlayışımızdan ödün vermeden, Kocaeli bölgesinde ve Türkiye’de referans gösterilen hacimsel ve finansal olarak en iyi sigorta acentelerinden biri olmak,

Ekcan Sigorta olarak müşterilerimize, çözüm ortaklarımıza, çalışanlarımıza ve tüm paydaşlarımıza artı değer katmak, kazandırmak

BİLGİ TOPLUMU
ŞİRKET TÜRÜ LİMİTED ŞİRKETİ
TİCARET SİCİL MEMURLUĞU KOCAELİ TİCARET SİCİL MÜDÜRLÜĞÜ
TİCARET SİCİL NUMARASI 10681/17911
TİCARET ÜNVANI EK-CAN SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ.
ADRES D-100 KARAYOLU CAD. NO:20 BAŞİSKELE/KOCAELİ
ÖDENEN SERMAYE MİKTARI -
KAYITLI SERMAYE 500.000.00 TL
ŞİRKET TESCİL TARİHİ 24 / 06 / 1996
VERGİ DAİRESİ TEPECİK
VERGİ NUMARASI 3260039972
SEKTÖR SİGORTA VE REASURANS İŞLEMLERİ
TELEFON 0262 323 92 92
ŞİRKET WEB SİTESİ www.ekcansigorta.com
YÖNETİM KURULU Yakup Kadri Ekşi
Sümeyra Ekşi

Duyurular ve fırsatlar için

Sigorta Danışmanı

0262 311 70 20