Teklif Al
Teklif Al
Ekcan Sigorta, sigorta edilecek varlıkların değerlerinin belirlenmesini, risklerin analiz edilerek uygun poliçe teminat ve değerlerle sigortalanması sağlar.

Bireysel ve kurumsal müşterileri için en uygun poliçe tekliflerini müşterilerine sunar.

Ekcan Sigorta’ya Kocaeli Ekcan Plaza ve İzmit’teki irtibat ofislerinden ulaşabilir, aşağıdaki hizmetler için detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kocaeli Ekcan Sigorta’ya gelin sizin için en uygun sigorta tekliflerini birlikte hazırlayalım!

Konut Sigortası hakkında detaylı bilgi ve teklif almak için formu doldurunuz.

Ekcan Sigorta İzmit Merkez Telefon: 0262 323 92 92

Trafik Sigortası

Trafik Sigortası’nın Kasko Sigortası’ndan farkı, sigortayı yaptıranın aracının değil; karşı tarafın hasar gören aracının zararlarının karşılanmasına yönelik zorunlu bir sigortadır.

Araç Kasko

Kasko sigortası; hasar, araç sahibinin kendi hatalarından kaynaklı gerçekleşse bile kasko sigorta tarafından karşılanır ve tüm hizmetleri ekleyerek teminata dahil edebilirsiniz.

Konut Sigortası

Konut sigortası eviniz başına gelebilecek yangın, su baskını, hırsızlık, infilak, deprem ve bunun gibi birçok karşılaşabileceğiz sorunlar için sizi bütün yüklerden kurtarıyor

İşyeri Sigortası

Büyük emekler, çalışmalar sonucunda sahip olduğunuz büyüttüğünüz iş yeriniz her gün çeşitli riskler ile karşı karşıya gelebilir ve size büyük maddi sorunlar yaşatabilir.

Sağlık Sigortası

Poliçe özelliklerinize göre anlaşmalı ya da anlaşması olmayan bütün sağlık kuruluşlarında yatarak, ayakta yapılacak tedavilerden muayenelere, görüntüleme ve daha birçok hizmet.

Dask Sigortası

Ülkemizin deprem bölgesi olmasından kaynaklı risklerin yüksekliği ve yakın zamanda yaşadığımın büyük çaplı depremler sonrasında zorunlu deprem sigortası aşağıda belirtildiği gibi yürürlüğe girmiştir.

Duyurular ve fırsatlar için

Sigorta Danışmanı

0262 311 70 20